MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Kutsal Emanet

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 52
1

Hadisler ışığında önümüzdeki dönemde Ortadoğu'da yaşanacaklar

İndir kapak
resmi büyüt
2

Hazreti Musa ve ahit sandığı

İndir kapak
resmi büyüt
3

Yavuz Sultan Selim

İndir kapak
resmi büyüt
4

İlmi Araştırma Sayı 74 - Ağustos 2010

İndir kapak
resmi büyüt
5

Düşünen Çocuk Sayı 04

İndir kapak
resmi büyüt
6

Tapınak Şövalyeleri’nde birçok önemli kutsal emanetin olduğunu biliyorum. Mesela Hz. İbrahim (a.s) devrinden kalma kitap var ellerinde. Onun için İslamiyet’e karşı çok sevgileri var.

kapak
resmi büyüt
7

Hz. Mehdi (as) zamanında Peygamberlerin kutsal emanetleri bulunacaktır.

İndir kapak
resmi büyüt
8

İsrail halkı Hz. Mehdi (as)'a bağlandığında huzuru bulacaktır.

İndir kapak
resmi büyüt
9

Hz. Musa (as)’ın kutsal sandığı bulunacak, kutsal emanetler bulunacak. Kuran’da bahsedilen o tablet bulunacak, o devre ait manna bulunacak, Hz. Adem (as)’ın gömleği, Hz. Musa (as)’ın asası, birçok kutsal emanet bulunacak. Ve kitle halinde Musevi kardeşlerimizin imanına vesile olacak bu. Önümüzdeki yıllar bu harika olayların olacağı yıllardır.

kapak
resmi büyüt
10

Tevrat’ta Mehdi (as)’ın yeri olarak İstanbul geçiyor. Masonlar da İstanbul’da bekliyorlar. Peygamberimiz (sav) de “İstanbul’da arayın onu” diyor. Kutsal emanetler zaten burada. KUTSAL EMANETLER NERDEYSE HZ. MEHDİ DE ORADADIR. Peygamberimiz (sav)'in kılıcı da, hırkası da burada, mübarek sancağı da burada. Hz. Mehdi de burada.

kapak
resmi büyüt
11

Sayın Adnan Oktar'ın 19 Temmuz 2012 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

kapak
resmi büyüt
12

KABE’DE DE KUTSAL EMANET VAR. HZ. İBRAHİM (AS) DEVRİNE AİT KUTSAL EMANET ÇIKARILACAK. Zaten hadislerde de açık açık geçiyor. O zamanlar çıkartma yönünde bir atak oluyor. Peygamberimiz (sav) engelliyor. “Onu Mehdi (as) çıkaracak” diyor.

kapak
resmi büyüt
13

Mehdiyet devrinde diğer kutsal emanetler de bulunacak. O zamanlar en ufak bir tereddüde mahal kalmayacak şekilde her şey ispatlanarak halka açıklanacaktır.

kapak
resmi büyüt
14

Kutsal emanetler neredeyse Mehdi de ordadır. Nerede kutsal emanetler? Hepsi burada. O yüzden Türk-İslam Birliği diyoruz, Türkiye İslam aleminin lideridir diyoruz.

kapak
resmi büyüt
15

Allah'ın izniyle Hz. Süleyman (as)'ın Mescidi'nin aynısını yapacağız.

İndir kapak
resmi büyüt
16

Tapınak Şövalyeleri bir kısım kutsal emanetleri binlerce yıldır gizleyerek muhafaza ediyorlar.

kapak
resmi büyüt
17

Sayın Adnan Oktar'ın Yeni Açıklamaları (13 Eylül 2012; 23:00)

kapak
resmi büyüt
18

Kutsal emanetlerin hepsi Mehdi (as)’da. Hepsini ortaya çıkaracak olan Mehdi (as)’dır. Görev onda çünkü. Mehdi (as), bu kutsal emanetleri İsa Mesih’e de sunacaktır inşaAllah.

kapak
resmi büyüt
19

Sayın Adnan Oktar'ın Yeni Açıklamaları (18 Eylül 2012; 22:00)

kapak
resmi büyüt
20

Sayın Adnan Oktar'ın 22 Eylül 2012 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
A, B, D, H, İ, K, M, P, R, S, T, Y
 
1-20 / Toplam: 52
Bu sayfada Kutsal Emanet etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Kutsal Emanet hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Kutsal Emanet ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Kutsal Emanet ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kutsal Emanet sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top