MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 15885
1

Gerçek sosyal adalet Hz. Mehdi vesilesiyle sağlanacak ve dünyada zengin fakir ayrımı kalmayacak, herkes zengin olacak inşaAllah.

2

Suriyelilere, Allah'ın gönderdiği mazlum insanlara, dert gözüyle bakılırsa o zaman bereket kaçar. Onlar bereketleriyle birlikte geliyorlar.

3

Ben benim diyen, şuur sahibi olan her varlık Allah'ın ruhunu taşır. İnsanın bedeni de ruhu da Allah'a aittir.

4

Kahraman Kazan halkı, Çengelköy'ün yiğitleri ve tüm vatanda tanka karşı duran yiğitlerimiz 15 Temmuz gecesi destan yazdılar maşaAllah.

5

Tayyip Hocam Allah için ömrünü hizmete adadı. Kendisini vicdansızca hedef alanlar çok büyük bir ahlaksızlık yapıyorlar.

6

Minarelerden yükselen mübarek Sela sesi Deccaliyetin ruhunun yanıp kavrulmasına vesile oldu.

7

İngiliz derin devletinin yancılarının ana özelliği züppe, kibirli, gaddar, şımarık, arsız, psikopat, dengesiz tipler olmasıdır.

8

Deccaliyet kadınların baskı altına alındığı, neşenin, kalitenin, sevincin olmadığı bir dünya istiyor. Buna ilimle, irfanla müsaade etmeyeceğiz.

9

Üst akıl hurafe demek çok yanlış ve bilgisizce bir ifadedir. Üst akıl vardır ve bu üst akıl İngiliz derin devletidir.

10

Tayyip Hocam Mehdiyet devrinin mübarek yöneticilerinden biridir, bu millete ve vatana daha uzun yıllar hizmet edecek inşaAllah.

11

15 Temmuz bir işgal girişimiydi. Milletimiz sadece bir darbeyi değil, Türkiye'yi işgal planını önleyip ortadan kaldırdı.

12

Tayyip Hocam bu milletin milli lideridir ve daha uzun yıllar bu milletin lideri olacak kalacak. İngiliz derin devleti aksini unutsun.

13

Mehdiyeti en iyi deccaliyet bilir. Deccaliyet şu anda Mehdiyetle karşı karşıya kaldığını anladı ve yenilmiş olmanın paniğini yaşıyor.

14

Allah'a, dine, İslam'a hizmet etmeyeni Allah ceset haline getiriyor. Samimi olan ve Allah için yaşayana Allah dinçlik, gençlik, tazelik veriyor.

15

İngiliz derin devletinin uşaklarının bir çoğu homoseksüeldir. Üzerlerinde homoseksüel şımarıklığı, azgınlığı ve arsızlığı var.

16

Ey Deccal ordusu, Hak karşısında hiçsiniz. Denediniz yenildiniz, bin kere deneseniz bin kere yenileceksiniz. Bahar gelecek ama Müslümanlara iyi insanlara bahar gelecek ve Deccaliyet ilimle, irfanla tepelenmiş olacak.

17

15 Temmuz'da binlerce noktada mucize meydana geldi, Allah bu milleti korudu. Türkiye Mehdiyetin manevi koruması altında bir ülkedir.

18

Allah 15 Temmuz şehitlerimizin şehadetini makbul etsin, bizlere de o güzel şerefi nasip etsin. Gazilerimizle ve şehitlerimizle onur duyuyoruz.

19

İslam ahlakının dünyaya hakimiyetinin anahtarı kadın özgürlüğüdür. Allah'ın kullarının yarısı kadınlardır Allah kullarına zulme izin vermez.

20

Alkol doğrudan tüm hücreleri zehirleyen, dokunduğu dokuyu öldüren bir maddedir. Alkolün faydası var diyenler yanlış bilgi veriyorlar.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 15885
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top